Abbas Oktay BALCI

Yasemin ÖZBEK

ayşenur kibar

Seyyare DEĞİRMENCİ

İŞKUR ÇALIŞANI

Hüseyin Ali AKTEPE

"8 Mart Dünya Kadınlar Günü" Gönül Elçileri Buluşma Yemeği

Valilik Gönül Elçileri Birimi'nce düzenlenen  8 Mart Dünya Kadınlar Günü programı, Vali Ersin Yazıcı’nın eşleri Hanife Yazıcı Hanımefendi’nin desteğiyle gerçekleştirildi.

Rize Öğretmenevinde düzenlenen kutlama etkinliğine projemize destek veren gönül elçilerimiz, 20 kişilik hizmet alan ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarından davetli bayanlar katıldı.

"8 Mart Dünya Kadınlar Günü" kutlama etkinliğine ev sahipliği yapan Bayan Yazıcı, programa katılan konukların Dünya Kadınlar gününü kutladı.
Programda bir konuşma yapan Bayan Yazıcı, "Gönül Elçileri Projesi" kapsamında önemli çalışmalara imza atıldığını kaydetti.

Ayrıca Uzun süredir gönül elçiliği yapan İlknur SUKAS ve proje kapsamında hizmet alan Hacer KAZDAL KARAALİ'de duygularını ifade eden birer konuşma yaptılar.

Gönül elçileri buluşma yemeğine onur konuğu olarak, Tevfik İleri'nin kızı Cahide İleri Aksoy, Ekrem Orhon'un kızı Çayhan Dervişoğlu Orhon ve Ali Usta'nın kızı Emine Şeyma Usta katıldı. Sahneye davet edilen İleri, Usta ve Orhon, bu programda bir ilke tanık olduklarından onur ve gurur duyduklarını ayrıca  duygu yoğunluğu nedeni ile konuşmalarını fazla sürdüremeyeceklerini ifade ettiler.

Yunuz CEBİR

öğretmen

pisko-sosyal destek
evrim koloğlu keser

Tuba ÖKSÜZ

gonul elcisi
Saime GENÇ

Faaliyetler

Ahmet AKPINAR

Nur Melek kakş

Öğretmen

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Selda YANIKLAR

Fatıma Betül BALIM

Esra ALEMDAROĞLU