Elif KAYIKCIOĞLU

Esmanur DURAK

Saime GENÇ

Hüseyin Ali AKTEPE

Döne UYAR

Projenin tanıtım toplantılarından bir de RTE Çayeli Eğitim Fakültesinde yapıldı.

 

16.03.2015 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda “Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi”  tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıya Eğitim Bilimleri  Bölüm Başkanı: Doç. Dr. Cemalettin İPEK, İlköğretim Bölümü Altında Matematik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı: Doç. Dr. Ali Sabri İPEK, Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı: Doç. Dr. Yılmaz GEÇİT, Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı ve Topluma Hizmet Dersi Fakülte Koordinatörü: Doç. Dr. Yılmaz GEÇİT ve Eğitim Fakültesi öğrencilerinin katıldığı toplantıya ilk önce birimimiz çalışanlarından Yunuz CEBİR “Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi” ile ilgili bir sunum yaptı. Sunumda ilimizde şu ana kadar proje kapsamında yapılan faaliyet ve etkinliklere örnekler verildi.

Daha sonra bir video sunum gerçekleştirildi. Toplantıda İl Sosyal Etüt Proje Müdürü Yahya KANBUR’da bir konuşma yaptı. Sayın Yahya KANBUR , Projenin önemine vurgu yaparak Eğitim Fakültesinden  projeye katkı sunmalarını istedi.

Bu tanıtım toplantısının gerçekleşmesine katkı sağlayan hocalarımıza ve ilgi gösteren eğitim fakültesi öğrencilerine teşekkür ederiz.

Zeynep TEMEL

evrim koloğlu keser

Kübra KILIÇ

Ders Desteği
gonul elcisi
Yunuz CEBİR

öğretmen

pisko-sosyal destek

Faaliyetler

Yasemin ÖZBEK

Seyyare DEĞİRMENCİ

İŞKUR ÇALIŞANI

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Beyza Nur KARABULUT

ayşenur kibar

Dilara SOYYİĞİT