Selda YANIKLAR

Hatice YILMAZ

Esra ALEMDAROĞLU

Abbas Oktay BALCI

Merve GÜNEYSU

ÖĞRENCİ

DERS DESTEĞİ

BEREKET ORMANLARI

Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü anısına 'Bizim Fidanlarımız' projesi çerçevesinde fidan dikimi gerçekleştirdiler.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi'nin de bir adet Mavi Ladin fidanı göndererek  81 ilde yapılan ve Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü anısına 'Bizim Fidanlarımız' projesi çerçevesinde gerçekleştirilen fidan dikimine Vali Yardımcısı Mehmet Özer, Bayan Yazıcı, Bayan Kasap, Vali Yardımcılarının ve İlçe Kaymakamlarının eşleri, RİKADER Başkanı Selda Albayrak  ve Üyeleri, Gönül Elçileri, Çocuk Evleri Çocukları ve çok sayıda Rizeli Hanım katıldı.

Bayan Yazıcı, "Rize coğrafi olarak yeşilin ve mavinin iç içe olduğu bir kent. Geleceğimiz olan çocuklara bırakacağımız en önemli miraslarımızdan birisi olan yeşili, kentimizin her alanında çoğaltmak istiyoruz. Ümit ediyorum Bereket Ormanları adı altında dikilen bu fidanlar yarınlarımıza umut olacaktır. Burada diktiğimiz fidanların binlerce gönüle ulaşması en büyük dileğimizdir."dedi.

Rize Sanayi Sitesi karşısında Rize Belediyesi tarafından düzenlemesi yapılan sahil dolgu alanında oluşturulan, dört dönümlük  alana 101 fidan dikildi.

Büşra URUÇ

Kübra KILIÇ

Ders Desteği
Saime GENÇ

gonul elcisi
Gülsüm YÜCEL

Faaliyetler

Muhammet Ali YILDIRIM

Öğretmen-Grafiker

Beyza Nur KARABULUT

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Esmanur DURAK

Zeynep KARABUDAK

Dilara SOYYİĞİT