Nur Melek kakş

Öğretmen

Tuba ÖKSÜZ

Yunuz CEBİR

öğretmen

pisko-sosyal destek
Ahmet AKPINAR

Abbas Oktay BALCI

BEREKET ORMANLARI

Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü anısına 'Bizim Fidanlarımız' projesi çerçevesinde fidan dikimi gerçekleştirdiler.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi'nin de bir adet Mavi Ladin fidanı göndererek  81 ilde yapılan ve Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü anısına 'Bizim Fidanlarımız' projesi çerçevesinde gerçekleştirilen fidan dikimine Vali Yardımcısı Mehmet Özer, Bayan Yazıcı, Bayan Kasap, Vali Yardımcılarının ve İlçe Kaymakamlarının eşleri, RİKADER Başkanı Selda Albayrak  ve Üyeleri, Gönül Elçileri, Çocuk Evleri Çocukları ve çok sayıda Rizeli Hanım katıldı.

Bayan Yazıcı, "Rize coğrafi olarak yeşilin ve mavinin iç içe olduğu bir kent. Geleceğimiz olan çocuklara bırakacağımız en önemli miraslarımızdan birisi olan yeşili, kentimizin her alanında çoğaltmak istiyoruz. Ümit ediyorum Bereket Ormanları adı altında dikilen bu fidanlar yarınlarımıza umut olacaktır. Burada diktiğimiz fidanların binlerce gönüle ulaşması en büyük dileğimizdir."dedi.

Rize Sanayi Sitesi karşısında Rize Belediyesi tarafından düzenlemesi yapılan sahil dolgu alanında oluşturulan, dört dönümlük  alana 101 fidan dikildi.

Seyyare DEĞİRMENCİ

İŞKUR ÇALIŞANI

Büşra URUÇ

Esra ALEMDAROĞLU

gonul elcisi
Hüseyin Ali AKTEPE

Faaliyetler

ayşenur kibar

Fatıma Betül BALIM

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Yasemin ÖZBEK

evrim koloğlu keser

Döne UYAR