Elif KAYIKCIOĞLU

Döne UYAR

Tuba ÖKSÜZ

Hüseyin Ali AKTEPE

Merve GÜNEYSU

ÖĞRENCİ

DERS DESTEĞİ

BEREKET ORMANLARI PROJESİ

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşleri Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin öncülüğünde, Gönül Elçileri tarafından 81 ilde başlatılan "Bereket Ormanları Projesi" Rize'de hayata geçirildi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı işbirliği ile 81 ilde aynı anda başlatılan proje için Sayın Emine Erdoğan'ın katılımları ile Ankara'da düzenlenen törenle eşzamanlı Rize'de de tören düzenlendi. Törene Vali Ersin Yazıcı'nın Eşleri Hanife Yazıcı, Vali Yardımcısı Mehmet Özer, gönül elçileri,  öğrenciler,  kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayan Yazıcı, törende yaptığı konuşmasında, "Bugün tüm Türkiye'de aynı saatte, aynı anda 81 ilimizde bu merasim yapılmaktadır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşleri Sayın Emine Erdoğan'ın himayesinde Türkiye genelinde yürütülen ağaçlandırma projesi kapsamında bizler de bugün Rize'de birlikte hatıra ormanı oluşturmak için toplanmış bulunmaktayız. Ümit ediyorum Bereket Ormanları adı altında dikilen bu fidanlar yarınlarımıza umut olacaktır. Burada diktiğimiz fidanların binlerce gönüle ulaşması en büyük dileğimizdir." dedi.

Esmanur DURAK

Saime GENÇ

Seyyare DEĞİRMENCİ

İŞKUR ÇALIŞANI

gonul elcisi
Esra ALEMDAROĞLU

Faaliyetler

Sümeyye YILMAZ

öğrenci

Psiko-Sosyal Destek
Muhammet Ali YILDIRIM

Öğretmen-Grafiker

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Fatıma Betül BALIM

Nur Melek kakş

Öğretmen

Dilara SOYYİĞİT