Dilara SOYYİĞİT

Yunuz CEBİR

öğretmen

pisko-sosyal destek
Esra ALEMDAROĞLU

Merve GÜNEYSU

ÖĞRENCİ

DERS DESTEĞİ
Esmanur DURAK

Atatürk İlkokulunda Aile-Çocuk İletişimi ve Beslenme Eğitimi

Gönül elçileri projesi kapsamında gönül elçilerimizin katkılarıyla yürütülen eğitim programları yoğun bir şekilde devam ediyor.

26-04-2015 Pazartesi günü saat 10:30’da Atatürk İlkokulunda gerçekleştirilen seminerde R T E  Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı ve Genel Cerrah Doç. Dr. Yeliz YILMAZ BOZOK bir grup veliye “Aile - Çocuk Arasındaki İletişim ve Çocuğun Beslenmesi” konularında eğitim verdi.

Yapılan eğitimde Doç. Dr. Yeliz YILMAZ BOZOK çocukların bizlere Allah’ın ve Devletimizin birer emaneti olduğunu ve yetiştirilmeleri konusunda dikkatli olunması gerektiğini söyledi. Özellikle çocuklarla iletişim kurulurken, onlarla karşılıklı aynı mesafede olunması ve fiziksel temas sağlanarak iletişime geçilmesinin daha etkili sonuç vereceğine vurgu yaptı.

Beslenme konusunda ise Fast-food ve abur-cubur beslenmeden tamamıyla kaçınılması gerektiği, çocukların kahvaltı yapmadan okula gönderilmemesi, bol bol süt, peynir, yumurta tüketilmesi ve özellikle vitaminlerin aktivasyonu için güneşe çıkılması gerektiğini belirtti.

Hatice YILMAZ

Tuba ÖKSÜZ

Sümeyye YILMAZ

öğrenci

Psiko-Sosyal Destek
gonul elcisi
Merve AKÇAY

Faaliyetler

Selda YANIKLAR

Gülsüm YÜCEL

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Yasemin ÖZBEK

Nur Melek kakş

Öğretmen

Döne UYAR