Saime GENÇ

Selda YANIKLAR

Kübra KILIÇ

Ders Desteği
Sümeyye YILMAZ

öğrenci

Psiko-Sosyal Destek
Muhammet Ali YILDIRIM

Öğretmen-Grafiker

'Gönülden Gönüle Paylaşımlar' İlk Konuğunu Ağırladı

Rize Gönül Elçileri Derneği organizasyonu ve Rize Gönül Elçileri Koordinasyon Birimi desteğiyle, İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde 'Gönülden Gönüle Paylaşımlar' programı düzenlendi. 
Programa Rize Valisi Sayın Ersin YAZICI'nın eşleri Hanife YAZICI hanımefendi, Vali Yardımcısı Turan YILMAZ, Vali Yardımcısı ve Kaymakam eşleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris ALTUNTAŞ, Rize Gençlik Merkezi Müdürü Yasin ÇAKMAKÇI, Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Gençlik Meclisi üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve üyeleri, gönül elçileri katıldı.
Rize Gönül Elçileri Derneği Başkanı Hatice SEMİZ'in açılışını yaptığı programda Rize Vali Yardımcısı Turan YILMAZ Bitlis Güroymak Kaymakamlığı döneminde DoğuYorum Projesi kapsamında yapılan çalışmalar ve gönüllülük üzerine konuşmalarını gerçekleştirdi. 
Toplumsal gönüllülüğün yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen programda Örnek Gönüllü olarak bu ayın konuğu DoğuYorum Medeniyetler Korosu Şefi, Muğla Kavaklıdere Sadık Göçen Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Sayın Yunus DABAKOĞLU oldu. DABAKOĞLU sunumunda gönüllülük adına yapmış olduğu çalışmalar ve DoğuYorum projesi hakkında paylaşımlarda bulundu.
Sunum sonunda Hanife YAZICI hanımefendi tarafından program konuğu Yunus DABAKOĞLU'na yöresel hediyeler sunuldu. 
Her ay farklı bir konukla 'Gönülden Gönüle Paylaşımlar' programı düzenlenecektir.

Nur Melek kakş

Öğretmen

Yasemin ÖZBEK

Yunuz CEBİR

öğretmen

pisko-sosyal destek
gonul elcisi
Merve GÜNEYSU

ÖĞRENCİ

DERS DESTEĞİ

Faaliyetler

Ahmet AKPINAR

Esmanur DURAK

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Tuba ÖKSÜZ

Hüseyin Ali AKTEPE

Abbas Oktay BALCI