Esra ALEMDAROĞLU

Ahmet AKPINAR

Döne UYAR

Aleyna YAVUZASLAN

Abbas Oktay BALCI

'Gönülden Gönüle Paylaşımlar' İlk Konuğunu Ağırladı

Rize Gönül Elçileri Derneği organizasyonu ve Rize Gönül Elçileri Koordinasyon Birimi desteğiyle, İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde 'Gönülden Gönüle Paylaşımlar' programı düzenlendi. 
Programa Rize Valisi Sayın Ersin YAZICI'nın eşleri Hanife YAZICI hanımefendi, Vali Yardımcısı Turan YILMAZ, Vali Yardımcısı ve Kaymakam eşleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris ALTUNTAŞ, Rize Gençlik Merkezi Müdürü Yasin ÇAKMAKÇI, Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Gençlik Meclisi üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve üyeleri, gönül elçileri katıldı.
Rize Gönül Elçileri Derneği Başkanı Hatice SEMİZ'in açılışını yaptığı programda Rize Vali Yardımcısı Turan YILMAZ Bitlis Güroymak Kaymakamlığı döneminde DoğuYorum Projesi kapsamında yapılan çalışmalar ve gönüllülük üzerine konuşmalarını gerçekleştirdi. 
Toplumsal gönüllülüğün yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen programda Örnek Gönüllü olarak bu ayın konuğu DoğuYorum Medeniyetler Korosu Şefi, Muğla Kavaklıdere Sadık Göçen Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Sayın Yunus DABAKOĞLU oldu. DABAKOĞLU sunumunda gönüllülük adına yapmış olduğu çalışmalar ve DoğuYorum projesi hakkında paylaşımlarda bulundu.
Sunum sonunda Hanife YAZICI hanımefendi tarafından program konuğu Yunus DABAKOĞLU'na yöresel hediyeler sunuldu. 
Her ay farklı bir konukla 'Gönülden Gönüle Paylaşımlar' programı düzenlenecektir.

Dilara SOYYİĞİT

Hatice YILMAZ

Yasemin ÖZBEK

gonul elcisi
Sümeyye YILMAZ

öğrenci

Psiko-Sosyal Destek

Faaliyetler

Elif KAYIKCIOĞLU

Gülsüm YÜCEL

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Seyyare DEĞİRMENCİ

İŞKUR ÇALIŞANI

Merve AKÇAY

Nur Melek kakş

Öğretmen