Yasemin ÖZBEK

Hüseyin Ali AKTEPE

evrim koloğlu keser

Saime GENÇ

Büşra URUÇ

Rize Alişan KAPAKLIKAYA'yı Keyifle Dinledi

Rize Valiliği desteği ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi katkılarıyla, Rize Gönül Elçileri Koordinasyon Birimi ve Rizem Güzel Sanatlar Derneği işbirliği ve organizasyonuyla Alişan KAPAKLIKAYA'nın konuşmacı konuk olduğu konferansların ilk günü üç programla tamamlandı.
Konferansların ilki İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde kamu çalışanlarına yönelik olarak "Bu Meslek Bensiz Olmaz" başlığı ile düzenlendi ve iş hayatında motivasyon konusu işlendi. Rize Valisi Sayın Ersin YAZICI'nın eşi Hanımefendi Hanife YAZICI, kurum amirleri ve çalışanlarının katıldığı programda katılımcılar sunumu ilgi ve keyifle dinlediler.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Rize Gençlik Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen "İlham Veren Öğretmenler" konferansına Vali Yardımcısı Turan YILMAZ, Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ ve il genelindeki tüm okulların müdür ve müdür yardımcıları katıldı. 
Günün son konferansı halka yönelik olarak "Aile İçi İletişim" başlığıyla İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Hanımefendi Hanife YAZICI,Garnizon Komutanı eşi Meryem COŞKUN, Vali Yardımcısı Turan YILMAZ'ın eşi Fatma YILMAZ, Vali Yardımcısı Mehmet KURT'un eşi Mehtap KURT, kurum yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, üniversite öğrencileri ve ailelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen programda olumlu ve özgüvenli çocuklar yetiştirme konusu işlendi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Çayeli Eğitim Fakültesi işbirliği ile Çayeli Eğitim Fakültesi Toplantı Salonunda düzenlenen "İlham Veren Öğretmenler" konferansına Çayeli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet KÜÇÜK, Öğretim Görevlileri, Çayeli Eğitim Fakültesi Öğrencileri katıldı. 

Rize Merkez Vakıflar İlkokulu işbirliği ile Vakıflar İlkokulunun Salonunda düzenlenen "İlham Veren Öğretmenler" konferansına Vakıflar İlkokulu müdürü, müdür yardımcısı, öğretmenler ve veliler katıldı. 

İki gün devam eden konferansların sonuncusu Rize Valiliği işbirliği ile valilik Ayder Salonunda yapıldı. Yapılan son konferansın konukları meslek lisesi öğrencileri oldu.

Döne UYAR

Esra ALEMDAROĞLU

Seyyare DEĞİRMENCİ

İŞKUR ÇALIŞANI

gonul elcisi
Nur Melek kakş

Öğretmen

Faaliyetler

Selda YANIKLAR

Yunuz CEBİR

öğretmen

pisko-sosyal destek
  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Ahmet AKPINAR

ayşenur kibar

Tuba ÖKSÜZ