Yasemin ÖZBEK

Nur Melek kakş

Öğretmen

Hüseyin Ali AKTEPE

Merve GÜNEYSU

ÖĞRENCİ

DERS DESTEĞİ
Dilara SOYYİĞİT

Örnek Bir Proje Daha

 

ÖRNEK BİR PROJE DAHA

Taşlık Köyü Sosyal Tesisi düzenlenen törenle hizmete girdi.
Eski okulun tadilatı yapılarak sosyal tesise dönüştürülen Taşlık Köyü Sosyal Tesisi'nin açılış programına katılan Vali Ersin Yazıcı'ya Eşleri Hanife Yazıcı ,Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş da eşlik etti. Sosyal Tesisin açılış kurdelesini kesen Vali Yazıcı daha sonra tesiste incelemelerde bulunarak, Taşlık Köyü Muhtarı Cemalettin Sak'tan bina hakkında bilgi aldı.
SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
Sosyal sorumluluk projesi olarak bir eğitim binasının hizmete açılmasından mutluluk duyduğunu belirten Vali Ersin Yazıcı, "Sosyal kaynaşmayı, huzura katkıda bulunmayı, kültürel canlılığı ve sosyal refahın artmasını sağlamak amacıyla; eğitim, sağlık ve tarım gibi alanlarda kamu kuruluşları ile işbirliği yaparak belde ve köylerimizin atılım yapmalarına katkıda bulunuyoruz" dedi.
Sosyal tesisi çok beğendiğini ve Rize'de yaygınlaşması gerektiğini ifade eden Vali Yazıcı, kendisinin de özellikle üzerinde durduğu Rize'deki eğitim kalitesinin arttırılmasına bu merkezin de katkı sağladığını vurguladı.
HER VATANDAŞIMIZ BİZİM İÇİN ÖZEL
Eğitimin çok önemli olduğuna vurgu yapan Vali Yazıcı, "İnsana hizmet odaklı projelerde herkes elinden geldiği kadar yardımcı olmalıdır. Bu tesisi gerçekten çok beğendim. İnsanların bir araya gelebileceği, bir arada vakit geçirebileceği bir mekân olmuş. Bu şehre katkı veren, şehrin her noktasına yatırım yapan, gönlünü ve emeğini koyan herkese tüm hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum" dedi.
Vali Yazıcı açılış törenin ardından köy sakinleri ile sohbet ederek, daha sonra ziyaretini tamamladı.
Taşlık Köyü Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kurslara katılan bayanlar da, Halk Eğitim Merkezi'nde kendilerine yeni ufuk açıldığını söyledi.

Aleyna YAVUZASLAN

Saime GENÇ

Esra ALEMDAROĞLU

gonul elcisi
Büşra URUÇ

Faaliyetler

Zeynep KARABUDAK

Fatıma Betül BALIM

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Gülsüm YÜCEL

Seyyare DEĞİRMENCİ

İŞKUR ÇALIŞANI

Beyza Nur KARABULUT