Merve GÜNEYSU

ÖĞRENCİ

DERS DESTEĞİ
Selda YANIKLAR

Abbas Oktay BALCI

Saime GENÇ

Zeynep TEMEL

Anneler Günü Programı

Rize Valiliği himayelerinde, Gönül Elçileri Koordinasyon Birimi koordinatörlüğünde, Rize Belediyesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü ve İlçe Kaymakamlıklarının desteği ile Rize Halk Eğitim Merkezi, Rize Gençlik Merkezi, Rizem Güzel Sanatlar Derneği, Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Rize Otizmle Mücadele ve Eğitim Derneği işbirliği ile hazırlanan “Anneler Günü” programımıza tüm annelerimiz davetlidir.

8 Mayıs 2016 Pazar günü saat 15:30’da Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek programda Rizem Güzel Sanatlar Derneği Geleneksel El Sanatları Sergisi, Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibi Folklor Gösterisi, Sahne Programı ve program sonunda Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan Kokteyl yer alacaktır.

Sahne Programında Güneysu Anaokulu öğrencilerinin gösterisi, Gençlik Merkezi tarafından hazırlanan Anneler Günü videosu, Çayeli İlkokul 2. Sınıf öğrencilerinin müzikli gösterisi, Anneler Günü şiiri, Ardeşen Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı skeç  ve Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin hazırladığı Yılın Annesi programı yer alacaktır. Ayrıca İlçe Kaymakamlıklarımızın desteğiyle salondaki misafirlerimiz arasında çekiliş yapılarak kazananlara hediyeleri takdim edilecektir.

Tüm halkımız davetlidir.

Elif KAYIKCIOĞLU

Merve AKÇAY

Seyyare DEĞİRMENCİ

İŞKUR ÇALIŞANI

gonul elcisi
Fatıma Betül BALIM

Faaliyetler

evrim koloğlu keser

Tuba ÖKSÜZ

  En Gönüllü İlçeler
Merkez 1028
Ardeşen 212
Fındıklı 200
Diğer İlçeler
Beyza Nur KARABULUT

Hüseyin Ali AKTEPE

ayşenur kibar